V prípade záujmu o pracovnú príležitosť by sme sa Vám radi predstavili.
Sme spoločnosť s dlhoročnou históriou a prevádzkujeme sieť kaviarní. Dokážeme Vám poskytnúť stabilitu, čisté prostredie, férový prístup a kariérny rast. V spoločnosti prísne dohliadame na uplatňovanie etického prístupu, morálky a jasne definovanej pracovnej činnosti. Pravidelne organizujeme Crew Meetingy, kde spoločne diskutujeme o nových výzvach, situáciach, ktoré sa udiali, pracovných vzťahoch či o čomkoľvek, čo nás ako team zaujíma.. Presadzujeme princíp, že na každom názore záleží. Každý sa smie podieľať svojimi nápadmi, podnetmi či dokonca aj kritikou k zlepšovaniu spoločnosti 🙂


V Schoeller-i sa oplatí pracovať.. Sme jeden Team!

Brigáda, alebo nastálo? >>  Je len na uchádzačovi pre akú možnosť sa rozhodne. Trvalý pracovný pomer je odmeňovaný kombináciou fixného platu a odmien. Taktiež sa snažíme rozpis služieb prispôsobovať určitým potrebám zamestnancov. Brigáda je ideálna pre študentov. Každý z nás kedysi študoval a chápeme, že rozpis smien sa musí do určitej miery prispôsobovať škole.

Typ práce.. >>  Máme viacero druhov pracovného zaradenia. Od Baristu, Barmana, Čašníka, Bowlera až po Vedúceho smeny. Všetko je o tom čo Vás baví a k čomu máte vzťah.

Mám na to? >>  U nás sa nestretnete s diskrimináciou žiadneho druhu. Každý s chuťou pracovať je dôležitý a vážime si ho. Dňom nástupu na pracovisko sa zaháji proces školení a zaúčania. Časom je možné prehodnotiť zaradenie podľa možností, schopností a hlavne podľa toho čo Vás baví 🙂

Hľadám dobrý kolektív >>  Najdôležitejšia je pohoda v práci. Lebo keď je pohoda, tak je aj úsmev a chuť pracovať. Presvedčte sa, že sú kolektívy kde sa chodí s chuťou do práce. Pravidelné stretnutia, férové jednanie, dobrá nálada a ochota načúvať názorom – to sú princípy, podľa ktorých sa riadime a preto sme dobrý team.

Práca kde je aj zábava >>  Kde je dobrý kolektív, tam je aj zábava. Často chodíme po práci spoločne von, cez zimu organizujeme lyžovačky či rôzne iné aktivity.

Trinkgeld >>  Každý čašník má pod kontrolou celý svoj trinkgeld. Všetko závisí do dobre vykonanej práce a len zákazník určí ako Vás odmení.

Koho sa mám spýtať >>  Budeme radi ak sa zastavíte osobne na prevádzke a vypočujete si čo Vám vieme ponúknuť.  Tešíme sa na stretnutie 🙂